top of page

MÉ PRVNÍ PRÁZDNINY V ŽIVOTĚ

Jednoho rána se probudíte a řeknete si:

"Mám na kontě pár desítek tisíc, které bych chtěl darovat někomu,

kdo je potřebuje více než já a má rodina..." 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Těžko se dá slovy vyjádřit vděčnost a překvapení vůbec, když jsem při kontrole účtu zjistila,

že se na účtě nadačního fondu objevila plusová částka v řádu několika desítek tisíc korun.

 

Nejdříve jsem si myslela, že se jedná o omyl, poté, co jsem si uvědomila, že ne, začala jsem usilovně přemýšlet, kdo by mohl být našich donátorem a jestli se náhodou nespletl o jednu nulu. Pátrání mě dovedlo k jednomu člověku s velkým srdcem. K člověku, který ne jako velká firma, korporátní společnost s milionovým budgetem, ale někdo, kdo cítil potřebu pomoci a jeho vlastní peníze se stali nástrojem k takovému činu." Iva Crookston, členka NF

 

Protože toto se často nestává, jsme vděčni, že jsme mohli s respektem přání  zůstat anonymní, získat alespoň pár odpovědí.

 

Fotografie z tábora, na které byly použity veškeré darované prostředky beze zbytku, budou následovat v září 2021.

Screen Shot 2021-12-14 at 11.31.04 AM.png
Screen Shot 2021-12-14 at 11.31.13 AM.png

Otázka č. 1: "Pane Vlku, otázka je jednoduchá, proč jste se rozhodl podpořit náš boleslavský nadační fond a jak jste se o něm dozvěděl?"

"Jsem boleslavák a zajímám se o dění v MB. Zachytil jsem váš nadační fond a opakovaně sledoval a fandil příběhům mladých, nadějných a zajímavých lidí při soutěži Boleslavsko hledá talent."

Otázka č. 2: "Kdybyste si mohl vybrat, na co byste peníze rád věnoval a proč?"

"Nechci a nebudu určovat, na co máte prostředky použít. Důvěřuji Vám a věřím, že se znalostí věci uděláte správný krok. Je mi líto dětí, které nemají to štěstí vyrůstat v harmonických rodinách a třeba i žijí ve strádání. Je to handicap, který je sice může do dospělosti posílit, ale nemusí."

Screen Shot 2021-12-14 at 11.31.19 AM.png
bottom of page